Roll up

Roll up to prosta w montażu konstrukcja, którą możemy zabrać ze sobą i ustawić w dowolnym miejscu. Doskonała do prezentacji poza biurem, wytrzymała i efektowna. Na dużym formacie można zamieścić wiele ważnych informacji m.in. dane firmy , ofertę promocyjną czy czy plan imprezy.

Zamawiając roll up standard lub roll up Eko otrzymują Państwo:

   • kasetę z wymiennym płótnem
   • lekki, aluminiowy stelaż
   • płótno z wydrukowaną treścią
   • pokrowiec do transportu

Wkład Roll up

Wydruk do kasety roll up realizowany w pełnym kolorze na płótnie Pet, które zapewnia wysoką jakość produktu. Zadruk jest jednostronny. Płótno nie odkształca się w kasecie dzięki elastycznym właściwościom włókna, nie prześwituje.

Przygotowanie: grafikę należy przygotować w skali 1:1, rozdzielczości 300dpi oraz kolorach CMYK

Kupując wkład Roll up otrzymują Państwo wydruk na płótnie, bez stelaża, kasety i pokrowca. Aby kupić pełny zestaw, należy wybrać Roll up standard lub Eko.

Nakład:
1 szt
2 szt
5 szt

Roll up EKO

Standardowy Roll up stworzony na płótnie banerowym. Dostępny w dwóch rozmiarach. Zadrukowany jednostronnie w pełnym kolorze. Kupując ten produkt w zestawie otrzymasz pełny stelaż, płótno, kasetę oraz pokrowiec transportowy.

Przygotowanie: projekt powinien być przygotowany w wymiarze 85 cm x 205 cm lub 100 cm x 205cm, w skali 1:1. Dolne 5 cm będzie umieszczone w kasecie.

Dostępne wymiary:
85 cm x 200 cm
100 cm x 200 cm

Roll up standard

Standardowy Roll up stworzony na płótnie blockout. Dostępny w dwóch rozmiarach. Zadrukowany jednostronnie w pełnym kolorze. Wraz z płótnem w zestawie znajduje się pełny stelaż, kaseta i pokrowiec do transportu. Jest to kompletny produkt gotowy do rozstawienia w dowolnym miejscu.

Przygotowanie: projekt powinien być przygotowany w wymiarze 85 cm x 205 cm lub 100 cm x 205 cm, w skali 1:1. Dolne 5 cm będzie umieszczone w kasecie.

Dostępne wymiary:
85 cm x 200 cm
100 cm x 200 cm

DrukBemowo.pl
Drukarnia Internetowa Warszawa
tel.: 22 436 04 84

ul. Bolkowska 2B
01-355 Warszawa